ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED SMD 250W MODULAR 1-10V DC IP66 100-305V 5700K ΜΑΥΡΟΣ

ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED SMD 250W MODULAR 1-10V DC IP66 100-305V 5700K ΜΑΥΡΟΣ
- Διαθεσιμότητα: 170
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 146-69100
- Βάρος: 5.96kg
- Τιμή λιανικής: 197.68€
- Barcode: 5207227035319
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.30
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED SMD 250W MODULAR 1-10V DC IP66 100-305V 5700K ΜΑΥΡΟΣ
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 205Lm/chip |
| Watt/ Chip | 0.6W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 37500lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 150Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP66 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Γωνία Δέσμης | 30° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1.5mm² |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 115V/2.2A. 230V/1.1A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +50°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 5700K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 5.960 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Μάρκα Chip | Lumileds |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Sosen |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 5.960 |
| Μήκος | 483mm |
| Μήκος Καλωδίου | 250mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 250W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 134.5mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Σύνολο Chip | 405pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.98 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-305V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Ύψος | 296mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 20-25mtr |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |










