ΒΑΣΗ ΠΡΟΒΟΛΕΑ ΜΟΝΗ TRUNNION 250W ΜΑΥΡΗ

ΒΑΣΗ ΠΡΟΒΟΛΕΑ ΜΟΝΗ TRUNNION 250W ΜΑΥΡΗ
- Διαθεσιμότητα: 196
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 146-69110
- Βάρος: 1.00kg
- Τιμή λιανικής: 16.74€
- Barcode: 5207227035333
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΒΑΣΗ ΠΡΟΒΟΛΕΑ ΜΟΝΗ TRUNNION 250W ΜΑΥΡΗ
| Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.000 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/15 |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.000 |
| Μήκος | 483mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 134mm |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Ύψος | 296mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |










