ΑΣΥΡΜΑΤΟ DIMMER LED Wifi ΜΟΝΟΧΡΩΜΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ 12V DC 96W /24V DC 192W

ΑΣΥΡΜΑΤΟ DIMMER LED Wifi ΜΟΝΟΧΡΩΜΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ 12V DC 96W /24V DC 192W
- Διαθεσιμότητα: 1
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-70634
- Τιμή λιανικής: 8.97€
- Barcode: 5207227117589
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΣΥΡΜΑΤΟ DIMMER LED Wifi ΜΟΝΟΧΡΩΜΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ 12V DC 96W /24V DC 192W
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Ισχύς Εξόδου (Output Watt): 12V/96W, 24V/192W |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 8A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,032kg |
| Μήκος | 60mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 96-192W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 24mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Τάση Εξόδου (V) | 5-24V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5-24V |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό+FPC / Plastic+FPC |
| Ύψος | 12mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |









