ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ 9ΦΩΤΟ 9X14E MAX 8W 710X1750mm ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA KRISTALLO

ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ 9ΦΩΤΟ 9X14E MAX 8W 710X1750mm ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA KRISTALLO
- Διαθεσιμότητα: 1000
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 144-47001
- Τιμή λιανικής: 157.60€
- Barcode: 5207227423949
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.30
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ 9ΦΩΤΟ 9X14E MAX 8W 710X1750mm ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA KRISTALLO
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διάμετρος | Φ710mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 6.100 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1,00 |
| Κλάση | Class I |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 7510 |
| Ντουί Λαμπτήρα | 9xE14 |
| Όνομα μοντέλου | KRISTALLO |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 15W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Κρύσταλλο/Metal-Crystal |
| Ύψος | 750mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Ασημί/Silver |










