ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ 2ΦΩΤΗ 2XE14 MAX 8W 330X425mm ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA KRISTALLO

ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ 2ΦΩΤΗ 2XE14 MAX 8W 330X425mm ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA KRISTALLO
- Διαθεσιμότητα: 1000
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 144-47002
- Τιμή λιανικής: 53.00€
- Barcode: 5207227423956
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.10
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ 2ΦΩΤΗ 2XE14 MAX 8W 330X425mm ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA KRISTALLO
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ330mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.900 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Κλάση | Class I |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1410 |
| Ντουί Λαμπτήρα | 2xE14 |
| Όνομα μοντέλου | KRISTALLO |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 2x8W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 195mm |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Κρύσταλλο/Metal-Crystal |
| Ύψος | 425mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Ασημί/Silver |










