ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΓΥΑΛΙ 8ΦΩΤΟ 8XE14 MAX 8W Φ740X607mm ΧΡΥΣΟ ΔΙΑΦΑΝΕΣ ARTE ILLUMINA DYNASTY

ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΓΥΑΛΙ 8ΦΩΤΟ 8XE14 MAX 8W Φ740X607mm ΧΡΥΣΟ ΔΙΑΦΑΝΕΣ ARTE ILLUMINA DYNASTY
- Διαθεσιμότητα: 1000
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 144-47006
- Τιμή λιανικής: 261.50€
- Barcode: 5207227424137
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.30
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΓΥΑΛΙ 8ΦΩΤΟ 8XE14 MAX 8W Φ740X607mm ΧΡΥΣΟ ΔΙΑΦΑΝΕΣ ARTE ILLUMINA DYNASTY
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διάμετρος | Φ740mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 7.000 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1,00 |
| Κλάση | Class I |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 7,850 |
| Ντουί Λαμπτήρα | 8xE14 |
| Όνομα μοντέλου | DYNASTY |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 8Χ8W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Carton Box+Foam+Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Γυαλί/Metal-Glass |
| Ύψος | 607mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Χρυσό-Διάφανο/Gold-Clear |










