ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ 1XE14 ΜΑΧ 8W 140X245X380mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA JEWEL

ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ 1XE14 ΜΑΧ 8W 140X245X380mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA JEWEL
- Διαθεσιμότητα: 1000
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 144-47009
- Τιμή λιανικής: 34.20€
- Barcode: 5207227424168
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.30
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ 1XE14 ΜΑΧ 8W 140X245X380mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA JEWEL
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.610 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Κλάση | Class I |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.800 |
| Μήκος | 140mm |
| Ντουί Λαμπτήρα | 1xE14 |
| Όνομα μοντέλου | JEWEL |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 2X8W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 245mm |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Αλουμίνιο-Κρύσταλλο/Metal-Aluminun-crystal |
| Ύψος | 380mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |










