ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ 5ΦΩΤΟ 5XE14 ΜΑΧ 8W 600X940mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA VAULT

ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ 5ΦΩΤΟ 5XE14 ΜΑΧ 8W 600X940mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA VAULT
- Διαθεσιμότητα: 1000
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 144-47013
- Τιμή λιανικής: 94.50€
- Barcode: 5207227424205
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.30
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ 5ΦΩΤΟ 5XE14 ΜΑΧ 8W 600X940mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA VAULT
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διάμετρος | Φ600mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.280 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1,00 |
| Κλάση | Class I |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3100 |
| Ντουί Λαμπτήρα | 5xE14 |
| Όνομα μοντέλου | VAULT |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 5x8W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 470mm |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο/Metal |
| Ύψος | 940mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |










