ΑΠΛΙΚΑ TOIXOY ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΜΕΤΑΛΛΟ-ΑΚΡΥΛΙΚΟ 4ΦΩΤΗ LED 8W 560Lm 3000K 400X75mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA CASCADE

ΑΠΛΙΚΑ TOIXOY ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΜΕΤΑΛΛΟ-ΑΚΡΥΛΙΚΟ 4ΦΩΤΗ LED 8W 560Lm 3000K 400X75mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA CASCADE
- Διαθεσιμότητα: 1000
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 144-16086
- Τιμή λιανικής: 74.40€
- Barcode: 5207227426469
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.30
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΠΛΙΚΑ TOIXOY ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΜΕΤΑΛΛΟ-ΑΚΡΥΛΙΚΟ 4ΦΩΤΗ LED 8W 560Lm 3000K 400X75mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA CASCADE
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 150Lm/ Chip |
| Watt/ Chip | 0.4Watt/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 560Lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 60Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Γωνία Δέσμης | 300° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 300mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.580 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10,00 |
| Κλάση | Class I |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 20000,00 |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Eaglerise |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.890 |
| Μήκος | 400mm |
| Όνομα μοντέλου | CASCADE |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 8W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 115mm |
| Σύνολο Chip | 4pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Led | SMD5050 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Μέταλλο-Ακρυλικό/Aluminium-Metal-Acrylic |
| Ύψος | 75mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0-5Sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |









