ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ LED 5W 16,5X10,5 ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA URANIA

ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ LED 5W 16,5X10,5 ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA URANIA
- Διαθεσιμότητα: 1000
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 144-55003
- Βάρος: 1.80kg
- Τιμή λιανικής: 18.17€
- Barcode: 5207227156601
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.30
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ LED 5W 16,5X10,5 ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA URANIA
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 65Lm/Chip |
| Watt/ Chip | 0.5Watt/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 375Lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 75Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 90° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 20mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.800 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 12500 |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Eaglerise |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1,800 |
| Μήκος | 165mm |
| Όνομα μοντέλου | URANIA |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 5W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 100mm |
| Σύνολο Chip | 10 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK06 |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό/Metal |
| Ύψος | 105mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0-5Sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |










