ΓΑΝΤΙΑ ΝΙΤΡΙΛΙΟΥ MIAΣ ΧΡΗΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΔΡΑ ΜΑΥΡΟ SMALL 100TΕΜ

ΓΑΝΤΙΑ ΝΙΤΡΙΛΙΟΥ MIAΣ ΧΡΗΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΔΡΑ ΜΑΥΡΟ SMALL 100TΕΜ
- Διαθεσιμότητα: 6
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-90975
- Τιμή λιανικής: €
- Barcode: 5207227157844
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΓΑΝΤΙΑ ΝΙΤΡΙΛΙΟΥ MIAΣ ΧΡΗΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΔΡΑ ΜΑΥΡΟ SMALL 100TΕΜ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αμφιδέξια | Yes / Ναι |
| Διάρκεια Ζωής | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Ένδειξη CE | Yes / Ναι |
| Επίπεδο Αντοχής | 500% |
| Επίπεδο Επιθεώρησης | AQL1.5 |
| Κατάλληλα για άτομα με ευαίσθητο δέρμα | Yes / Ναι |
| Κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα | Yes / Ναι |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Με Πούδρα/ Χωρίς Πούδρα | Χωρίς Πούδρα/ Powder free |
| Μέγεθος Προϊόντος | M 85±10mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 3.84kg |
| Μήκος | 245mm |
| Μιας Χρήσης | Yes / Ναι |
| Πάχος | Δάχτυλο: 0,09±0,02mm, Παλάμη: 0,05±0,02mm, Μανσέτα: 0,05±0,02mm |
| Πιστοποιητικά | Yes / Ναι |
| Συνθήκες Αποθήκευσης/ Φύλαξης | Store in a dry & dust free facility with an indoor temperature below 30℃, direct exposure to sunlight should be avoided / Φυλάσσετε σε στεγνό & χωρίς σκόνη χώρο, σε θερμοκρασία <30 ℃, πρέπει να αποφεύγεται η άμεση έκθεση στο ηλιακό φως |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 100 |
| Υλικό Προϊόντος | Nitrile / Νιτρίλιο |
| Χρώμα Προϊόντος | Blue / Μπλε |










