emoov CITY ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ, 250W 10Ah






emoov CITY ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ, 250W 10Ah
- Διαθεσιμότητα: 10
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 960-11000
- Τιμή λιανικής: 1150.00€
- Barcode: 5207227115240
- Εισφορά ανακύκλωσης: 10.20
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
emoov CITY ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ, 250W 10Ah
| Χαρακτηριστικά | |
| Αλυσίδα | KMC, Αντισκωριακή, Z51X108PCS/ KMC, Antirust, Z51X108PCS |
| Ανάρτηση | Εμπρός/ Front |
| Βάρος Προϊόντος (kg) | Net W: 30kg/ Gross W: 35kg |
| Γενικές Πληροφορίες | Σύστημα Φωτισμού Ξηράς Μπαταρίας/ Dry Bettery Light System |
| Εμπρός & Πίσω Ανακλαστήρας | Ναι/ Yes |
| Κινητήρας | Οπίσθιος, 250W, 36V/ Rear, 250W, 36V |
| Κουδούνι | Ναι/ Yes |
| Μέγ. Αυτονομία | 40χλμ με PAS/ 40km with PAS |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 25χλμ/ώρα/ 25km/h |
| Μπαταρία | Lithium-Ion, 36V, 10Ah "Greenway" |
| Ορθοστάτης | Ναι/ Yes |
| Πλαίσιο | Από Ατσάλι 26''/ From Steel 26'' |
| Ταχύτητες | 6ταχύτητο με επιλογέα "Shimano"/ 6-SPD Shifer "Shimano" |
| Τύπος Ελαστικών | Kenda K924, 26"x1,75 |
| Φορτιστής | Ναι/ Yes |
| Φρένα | Εμπρός & Πίσω "V Brakes"/ Front & Rear "V Brakes" |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 4-6 ώρες/ 4-6 hours |
| Χρώμα Προϊόντος | Χρώμα Πλαισίου: Φωτεινό Γκρι/ Frame Color: Bright Grey |




