ΔΕΝΤΡΟ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ ΜΕ ΑΝΘΗ ΣΙΛIΚΟΝΗΣ, 480 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ LED, 200cm

Μη Διαθέσιμο
ΔΕΝΤΡΟ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ ΜΕ ΑΝΘΗ ΣΙΛIΚΟΝΗΣ, 480 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ LED, 200cm
- Διαθεσιμότητα: Μη Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 600-30526
- Βάρος: 22.00kg
- Τιμή λιανικής: 485.46€
- Barcode: 5207227046124
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΔΕΝΤΡΟ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ ΜΕ ΑΝΘΗ ΣΙΛIΚΟΝΗΣ, 480 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ LED, 200cm
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1/1 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 0,03W-3V-0,01A |
| Watt Μετασχηματιστή | 15 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 117x38x38 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220/Output:31V-15W |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 26 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 19,8 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 4,7 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 29 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 22 |
| Μήκος (cm) | 1,5 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 117 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος (cm) | 1,5 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 38 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 1 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 14,4W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 480 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής|Adaptor |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χάρτινη Συσκευασία με Χρωματιστό Αυτοκόλλητο|Paper Box with Color Lable |
| Υλικό προϊόντος | PVC-Χαλκός-Μέταλλο|PVC-Copper-Metal |
| Ύψος (cm) | 2 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 38 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό|Warm white |










