ΧΡΥΣΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΦΥΛΛΑ 1,8m, ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗΣ, 140 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ MINI LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44

Μη Διαθέσιμο
ΧΡΥΣΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΦΥΛΛΑ 1,8m, ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗΣ, 140 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ MINI LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
- Διαθεσιμότητα: Μη Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 600-30578
- Βάρος: 1.45kg
- Τιμή λιανικής: 51.89€
- Barcode: 5207227233876
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΧΡΥΣΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΦΥΛΛΑ 1,8m, ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗΣ, 140 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ MINI LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1/2 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-20mA-0,06W |
| Watt Μετασχηματιστή | 3,6 |
| Αριθμός CE | SHEM210200149601 |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι|No |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι|No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 132x21,5x25 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 23x10x130 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240V-50-60Hz/Output:4.5V-800mA-3.6W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2500-3500 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 2,4 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 1,2 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | Mini LED |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 3,4 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1,45 |
| Μήκος (cm) | Add |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 132 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 23 |
| Μνήμη | Όχι|No |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος (cm) | Add |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 21,5 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 10 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 2 |
| Πρόγραμμα | Όχι|No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Ροοστάτη | Όχι|No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 3,6W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 140 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής|Adaptor |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό Κουτί με Αυτοκόλλητο|White Box with Label |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό|Plastic |
| Ύψος (cm) | 180 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 25 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 130 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | 0,25 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι|No |
| Χρώμα | Χρυσό|Gold |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό|Warm white |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |










