ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΕ ΑΣΤΕΡΙ ΚΟΡΥΦΗ, ΣΤΑΘΕΡΟ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 80 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ MINI LED, 60cm, IP44

ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΕ ΑΣΤΕΡΙ ΚΟΡΥΦΗ, ΣΤΑΘΕΡΟ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 80 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ MINI LED, 60cm, IP44
- Διαθεσιμότητα: 29
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 600-30583
- Βάρος: 0.85kg
- Τιμή λιανικής: 43.52€
- Barcode: 5207227248238
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΕ ΑΣΤΕΡΙ ΚΟΡΥΦΗ, ΣΤΑΘΕΡΟ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 80 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ MINI LED, 60cm, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1/4 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-20mA-0,06W |
| Αριθμός CE | EAC-0080-S |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι|No |
| Αριθμός Μπαταριών | Add |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι|No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 32x32x67 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 15x15x65 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240V-50-60Hz/Output:4.5V-300mA-1,35W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2500-3500 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 3 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,75 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 3 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 3,9 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,85 |
| Μήκος (cm) | 30 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 32 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 15 |
| Μνήμη | Όχι|No |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος (cm) | 30 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 32 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 15 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 4 |
| Πρόγραμμα | Όχι|No |
| Ροοστάτη | Όχι|No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 1,35W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 80 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής|Adaptor |
| Τύπος λαμπτήρα | Mini LED |
| Τύπος Μπαταρίας | Add |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό κουτί με αυτοκόλλητο|White box with label |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό|Plastic |
| Ύψος (cm) | 60 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 67 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 65 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | 0,1 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι|No |
| Χρώμα | Χάλκινο|Bronze |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό|Warm white |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |










