ΧΡΥΣΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1,8m, 4,5 ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 140 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ MINI LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44

ΧΡΥΣΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1,8m, 4,5 ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 140 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ MINI LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
- Διαθεσιμότητα: 83
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 600-30586
- Τιμή λιανικής: 65.29€
- Barcode: 5207227295713
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΧΡΥΣΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1,8m, 4,5 ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 140 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ MINI LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1/2 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-20mA-0,06W |
| Watt Μετασχηματιστή | 3,6 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | EAC-0140-S |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι|No |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι|No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 122x24x16 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 120x22x7 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 0,15 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240V-50-60Hz/Output:4.5V-3.6W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2500-3500 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 2,7 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 1,1 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | Mini LED |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 4 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1,35 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 122 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 120 |
| Μνήμη | Όχι|No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 24 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 22 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 2 |
| Πρόγραμμα | Όχι|No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Ροοστάτη | Όχι|No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 3,6W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 140 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής|Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | Χάλκινο Σύρμα|Copper Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | Mini LED |
| Τύπος Συσκευασίας | white box with color label |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό|Plastic |
| Ύψος (cm) | 180 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 16 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 7 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | 0,25 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι|No |
| Χρώμα | Χρυσό|gold |
| Χρώμα καλωδίου | Ασημί|Silver |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό|Warm white |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |










