ΑΛΥΣΙΔΑ ΜΕ ΣΑΜΠΑΝΙ ΠΕΡΛΕΣ, 8mm, 1000cm

ΑΛΥΣΙΔΑ ΜΕ ΣΑΜΠΑΝΙ ΠΕΡΛΕΣ, 8mm, 1000cm
- Διαθεσιμότητα: 448
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 600-47588
- Τιμή λιανικής: 4.52€
- Barcode: 5207227479625
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 6 τεμ.
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΛΥΣΙΔΑ ΜΕ ΣΑΜΠΑΝΙ ΠΕΡΛΕΣ, 8mm, 1000cm
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1/36 |
| Διάμετρος (cm) | 8mm |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 10 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 267g |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 9,6 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 258g |
| Μήκος (cm) | 1000cm |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 37,5 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 19,5 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 36 |
| Τύπος Συσκευασίας | PET TUBE |
| Υλικό προϊόντος | ΠΛΑΣΤΙΚΟ | PLASTIC |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 32 |
| Χρώμα | ΣΑΜΠΑΝΙ | CHAMPANGE |










