SMD LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ 18m, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΗ, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ & ΜΝΗΜΗ, ΠΟΛΥΧΡΩΜΟ LED, 20 LED/m, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44

SMD LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ 18m, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΗ, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ & ΜΝΗΜΗ, ΠΟΛΥΧΡΩΜΟ LED, 20 LED/m, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
- Διαθεσιμότητα: 328
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 600-22164
- Τιμή λιανικής: 27.26€
- Barcode: 5207227333811
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
SMD LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ 18m, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΗ, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ & ΜΝΗΜΗ, ΠΟΛΥΧΡΩΜΟ LED, 20 LED/m, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Led ανα Μέτρο | 20LED/M |
| Packing | 1/4 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-66mA-0.2W |
| Watt Μετασχηματιστή | 6W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 5cm |
| Αριθμός CE | DD360-31 |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι|No |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι|No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διάμετρος (cm) | 10mm |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 51x30x30 |
| Διάταξη λαμπτήρων | Οριζόντια|Horizontal |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 0.15MM2 |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 10mm |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | 31V |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 3,6 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,9 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 4 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 18M |
| Μήκος (cm) | 1800cm |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 51 |
| Μνήμη | Ναι|Yes |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 30 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 4 |
| Πρόγραμμα | Ναι|Yes |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300cm |
| Ροοστάτη | Όχι|No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 6w |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 360LED |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής| Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | SMD |
| Τύπος Συσκευασίας | Carton |
| Τύπος Σωλήνα | Hollow |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | 2W |
| Υλικό προϊόντος | PVC copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 30 |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360° |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι|No |
| Χρώμα | Πολύχρωμο|Multi |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο|Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Πολύχρωμο|Multi |
| Χρώμα σωλήνα | Διάφανο|Transparent |
| Ώρες λειτουργίας | 10000h |







