ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ LED, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟΣ, ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟΣ, 18m, 24 LED ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ, IP44

Μη Διαθέσιμο
ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ LED, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟΣ, ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟΣ, 18m, 24 LED ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ, IP44
- Διαθεσιμότητα: Μη Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 600-22155
- Βάρος: 2.30kg
- Τιμή λιανικής: 40.30€
- Barcode: 5207227136146
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 2 τεμ.
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ LED, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟΣ, ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟΣ, 18m, 24 LED ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Led ανα Μέτρο | 24 |
| Packing | 1/10 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0.01A-0,03W |
| Αριθμός CE | Z-RM018 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διάμετρος (cm) | 1,2 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 62x37x32 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 30,5x7x30,5 |
| Διάταξη λαμπτήρων | Οριζόντια|Horizontal |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x0,3 |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 12mm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | / |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 23 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 2 |
| Κατηγορία | Φωτοσωλήνας|Rope Light |
| Κοπή ανα (m) | Ανά 1m|Per 1m |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 24 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 2,3 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 18 |
| Μήκος (cm) | 180 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 62 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 30,5 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 37 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 7 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 10 |
| Πρόγραμμα | Ναι|Yes |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Ροοστάτη | Όχι|No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 30,6W |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ|Rubber Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί|Color Box |
| Τύπος Σωλήνα | Στερεό|Solid |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | Μονοκάναλος|2 Wire |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 32 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 30,5 |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360° |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο|Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Πολύχρωμο|Multicolor |
| Χρώμα σωλήνα | Διάφανο|Transparent |
| Ώρες λειτουργίας | 100.000 Ωρες/Hours |







