ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΡΑΓΑΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ ΣΤΕΝΟΣ WIFI 63A

ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΡΑΓΑΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ ΣΤΕΝΟΣ WIFI 63A
- Διαθεσιμότητα: 178
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-02066
- Τιμή λιανικής: 66.51€
- Barcode: 5207227558528
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.02
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΡΑΓΑΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ ΣΤΕΝΟΣ WIFI 63A
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διατομή Καλωδίου | 5mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 63A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +85°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.157 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Λυχνία Καλής Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.175 |
| Μήκος | 50cm |
| Οθόνη | Ψηφιακός/Digital |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 23.5cm |
| Συσκευασία | Paper Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-290V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | V1 PC |
| Ύψος | 17.5cm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |










