ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΡΑΓΑΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΑΣΙΚΟΣ ΦΑΡΔΥΣ WIFI 100A

ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΡΑΓΑΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΑΣΙΚΟΣ ΦΑΡΔΥΣ WIFI 100A
- Διαθεσιμότητα: 86
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-02067
- Τιμή λιανικής: 126.72€
- Barcode: 5207227558542
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.06
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΡΑΓΑΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΑΣΙΚΟΣ ΦΑΡΔΥΣ WIFI 100A
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διατομή Καλωδίου | 7mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 80A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +85°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.423 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/32 |
| Λυχνία Καλής Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.464 |
| Μήκος | 42cm |
| Οθόνη | Ψηφιακός/Digital |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 27cm |
| Συσκευασία | Paper Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-290V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | V1 PC |
| Ύψος | 27.5cm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |










