ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΔΕΗ NORMAL 40Α

ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΔΕΗ NORMAL 40Α
- Διαθεσιμότητα: 2399
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-61052
- Βάρος: 0.02kg
- Τιμή λιανικής: 0.98€
- Barcode: 5207227006470
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΔΕΗ NORMAL 40Α
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ12,5mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 40Α |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,02 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10/100/1000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,02 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 500V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πορσελάνη-Μεταλλικό/Porcelain-Metallic |
| Ύψος | 50mm |










