ΛΑΜΠΑ LED SMD ΕΝΤΟΜΩΝ 7W E27 220-240V

ΛΑΜΠΑ LED SMD ΕΝΤΟΜΩΝ 7W E27 220-240V
- Διαθεσιμότητα: 10725
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-80981
- Βάρος: 0.05kg
- Τιμή λιανικής: 2.06€
- Barcode: 5207227011290
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.10
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΛΑΜΠΑ LED SMD ΕΝΤΟΜΩΝ 7W E27 220-240V
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 1543085 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 260° |
| Διάμετρος | 60mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | Κίτρινο/Yellow |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/50 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.051 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 7W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.65 |
| Συσκευασία | Paper Window B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | Α60 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/Plastic with Aluminium Heatsink |
| Ύψος | 112mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Καλύμματος | Κίτρινο/Yellow |




