ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΤΟΙΧΟΥ 300W ΜΑΥΡΟΣ 220-240V IP65

ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΤΟΙΧΟΥ 300W ΜΑΥΡΟΣ 220-240V IP65
- Διαθεσιμότητα: 225
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-02005
- Βάρος: 0.57kg
- Τιμή λιανικής: 8.39€
- Barcode: 5207227093326
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.07
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 3 τεμ.
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΤΟΙΧΟΥ 300W ΜΑΥΡΟΣ 220-240V IP65
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόσταση Ανίχνευσης | Max 12mtr |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γωνία Ανίχνευσης | 180° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 5.5A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C -+40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.158 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5/50 |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση II/Class II |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.199 |
| Μήκος | 119.5mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 300W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 80mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Υπέρυθρος Αισθητήρας Κίνησης/Infrared motion sensor |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητα Ανίχνευσης | 0.6-1.5 m/sec |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό (UV Proof)/Plastic (UV Proof) |
| Ύψος | 51.50mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 1.8-2.5m |
| Χρόνος Καθυστέρησης | Min:10Sec Max:15Min |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |










