ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΧΩΝΕΥΤΟΣ 100W 220-240V IP20/IP65

ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΧΩΝΕΥΤΟΣ 100W 220-240V IP20/IP65
- Διαθεσιμότητα: 1281
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-02311
- Τιμή λιανικής: 6.69€
- Barcode: 5207227438516
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.06
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΧΩΝΕΥΤΟΣ 100W 220-240V IP20/IP65
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόσταση Ανίχνευσης | Max 2-6mtr |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20/IP65 |
| Γωνία Ανίχνευσης | 360° |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 2A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.037 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση II/Class II |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.060 |
| Μήκος | 55.2mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 100W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 34.2mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Φωτεινότητα Πριβάλλοντος: 10Lux - 2000Lux |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητα Ανίχνευσης | 0.6-1.5 m/sec |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό (UV Proof)/Plastic (UV Proof) |
| Ύψος | 22.6mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2.2-4m |
| Χρόνος Καθυστέρησης | Min:10sec Max:7min |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |










