ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΡΟΜΟΥ LED SMD 85-265V 90W 4000K IP66 PLUS

ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΡΟΜΟΥ LED SMD 85-265V 90W 4000K IP66 PLUS
- Διαθεσιμότητα: 159
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 146-57040
- Βάρος: 1.15kg
- Τιμή λιανικής: 34.52€
- Barcode: 5207227073632
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.30
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΡΟΜΟΥ LED SMD 85-265V 90W 4000K IP66 PLUS
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 150Lm/chip |
| Watt/ Chip | 1W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 12600lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 140Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP66 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Διατομή Καλωδίου | 3x0.75mm² |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 450mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C - +50°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.150 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Μάρκα Chip | Epistar |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | SHNG |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.150 |
| Μήκος | 450mm |
| Μήκος Καλωδίου | 300mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 90W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ενσωματωμένο στην πλακέτα/ Embedded in plate |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 150mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Διαθέτει 4-8kV αντικεραυνική λειτουργία / Equiped with 4-8kV lightning protection function |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Σύνολο Chip | 90pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/ Aluminium-Plastic |
| Ύψος | 62mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 6-10mtr |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |










