ΒΑΣΗ ΠΡΟΒΟΛΕΑ ΔΙΠΛΗ TRUNNION 500W ΜΑΥΡΗ

ΒΑΣΗ ΠΡΟΒΟΛΕΑ ΔΙΠΛΗ TRUNNION 500W ΜΑΥΡΗ
- Διαθεσιμότητα: 63
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 146-69111
- Βάρος: 7.20kg
- Τιμή λιανικής: 150.81€
- Barcode: 5207227035340
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΒΑΣΗ ΠΡΟΒΟΛΕΑ ΔΙΠΛΗ TRUNNION 500W ΜΑΥΡΗ
| Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 7.200 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 7.200 |
| Μήκος | 510mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 136mm |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Ύψος | 563mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |










