ΒΑΣΗ ΠΡΟΒΟΛΕΑ ΤΕΤΡΑΠΛΗ TRUNNION 1000W ΜΑΥΡΗ

ΒΑΣΗ ΠΡΟΒΟΛΕΑ ΤΕΤΡΑΠΛΗ TRUNNION 1000W ΜΑΥΡΗ
- Διαθεσιμότητα: 40
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 146-69113
- Βάρος: 13.65kg
- Τιμή λιανικής: 248.58€
- Barcode: 5207227035364
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΒΑΣΗ ΠΡΟΒΟΛΕΑ ΤΕΤΡΑΠΛΗ TRUNNION 1000W ΜΑΥΡΗ
| Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 13.650 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 13.650 |
| Μήκος | 510mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 136mm |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Ύψος | 965mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |










