ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΠΙΣΙΝΑΣ LED 18W 6500K 12V

ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΠΙΣΙΝΑΣ LED 18W 6500K 12V
- Διαθεσιμότητα: 466
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 145-55900
- Βάρος: 0.69kg
- Τιμή λιανικής: 64.96€
- Barcode: 5206139047595
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.30
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΠΙΣΙΝΑΣ LED 18W 6500K 12V
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1800lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 100lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP68 |
| Γωνία Δέσμης | 90° |
| Διάμετρος | 230mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1.875mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +50°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.690 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Μάρκα Chip | Bridgelux |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.839 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 18W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK05 |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V AC/DC |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-ABS/Plastic-ABS |
| Ύψος | 58mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 1 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |










