ΒΑΣΗ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΠΙΣΙΝΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ PAR56 ΛΕΥΚΟ

ΒΑΣΗ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΠΙΣΙΝΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ PAR56 ΛΕΥΚΟ
- Διαθεσιμότητα: 43
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 145-55906
- Βάρος: 1,524.00kg
- Τιμή λιανικής: 81.96€
- Barcode: 5207227147449
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΒΑΣΗ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΠΙΣΙΝΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ PAR56 ΛΕΥΚΟ
| Χαρακτηριστικά | |
| Led Chip/ mtr | 54pcs |
| Watt/ Chip | 1.5W/Chip |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP68 |
| Διάμετρος | 290mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.500 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/4 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.600 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Σύνολο Chip | 12pcs |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK05 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V AC/DC |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-ABS/Plastic-ABS |
| Ύψος | 165mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |










