ΣΠΟΤ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙΟΥ 12V MAX 7W LED IP68 INOX

ΣΠΟΤ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙΟΥ 12V MAX 7W LED IP68 INOX
- Διαθεσιμότητα: 182
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 145-55920
- Βάρος: 0.63kg
- Τιμή λιανικής: 29.05€
- Barcode: 5207227267024
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΣΠΟΤ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙΟΥ 12V MAX 7W LED IP68 INOX
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 595lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 85Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP68 |
| Γωνία Δέσμης | 38° |
| Διάμετρος | 100mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 583mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.590 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.630 |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU5.3 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 7W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Συμπεριλαμβάνεται Λάμπα / Included Lighting Source |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK07 |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ανοξείδωτο Ατσάλι-Γυαλί/Stainless Steel-Glass |
| Ύψος | 146mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Ανοξείδωτο Ατσάλι/Stainless Steel |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |










