ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 24V DC 60W IP67 PLUS

ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 24V DC 60W IP67 PLUS
- Διαθεσιμότητα: 151
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 145-71152
- Βάρος: 0.51kg
- Τιμή λιανικής: 17.95€
- Barcode: 5207227216138
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 24V DC 60W IP67 PLUS
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP67 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 10000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 2500mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.500 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/40 |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | 24V |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.507 |
| Μήκος | 158mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 60W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 43mm |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 110-264V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο/Aluminium |
| Ύψος | 22mm |









