ΕΝΩΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΓΙΑ SMD RGB 10mm

ΕΝΩΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΓΙΑ SMD RGB 10mm
- Διαθεσιμότητα: 173
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 145-73934
- Τιμή λιανικής: 1.64€
- Barcode: 5207227249419
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΕΝΩΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΓΙΑ SMD RGB 10mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 3000mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.003 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10/500 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.002 |
| Μήκος | 30*30mm |
| Πλάτος | 11mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 0-24V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Ύψος | 5mm |










