ΕΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ SMD RGB 10mm

Μη Διαθέσιμο
ΕΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ SMD RGB 10mm
- Διαθεσιμότητα: Μη Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 145-73932
- Τιμή λιανικής: 1.05€
- Barcode: 5207227249372
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΕΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ SMD RGB 10mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 3000mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.001 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10/500 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.001 |
| Μήκος | 18mm |
| Πλάτος | 12mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 0-24V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Ύψος | 5mm |










