ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 24V DC 200W IP67 PLUS

ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 24V DC 200W IP67 PLUS
- Διαθεσιμότητα: 190
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 145-71155
- Βάρος: 1,309.00kg
- Τιμή λιανικής: 39.55€
- Barcode: 5207227216169
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 24V DC 200W IP67 PLUS
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP67 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 10000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 8300mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.300 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | 24V |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.309 |
| Μήκος | 250mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 200W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 72mm |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 200-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο/Aluminium |
| Ύψος | 32mm |









