ΦΙΣ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ DC ΓΙΑ SMD RGB 10mm

ΦΙΣ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ DC ΓΙΑ SMD RGB 10mm
- Διαθεσιμότητα: 269
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 145-73931
- Τιμή λιανικής: 1.48€
- Barcode: 5207227249358
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΦΙΣ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ DC ΓΙΑ SMD RGB 10mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 3000mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.003 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10/500 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.002 |
| Μήκος | 190mm |
| Πλάτος | 12mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 0-24V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Ύψος | 5mm |










