ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΤΟΙΧΟΥ 400W ΜΑΥΡΟΣ 220-240V IP44

ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΤΟΙΧΟΥ 400W ΜΑΥΡΟΣ 220-240V IP44
- Διαθεσιμότητα: 599
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-02000
- Βάρος: 0.50kg
- Τιμή λιανικής: 7.79€
- Barcode: 5206139220004
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.06
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 3 τεμ.
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΤΟΙΧΟΥ 400W ΜΑΥΡΟΣ 220-240V IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόσταση Ανίχνευσης | Max 12mtr |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Γωνία Ανίχνευσης | 180° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 4A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C -+40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.108 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση I/Class I |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.135 |
| Μήκος | 80.20mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 400W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 55.5mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Υπέρυθρος Αισθητήρας Κίνησης/Infrared motion sensor |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητα Ανίχνευσης | 0.6-1.5 m/sec |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό (UV Proof)/Plastic (UV Proof) |
| Ύψος | 68.20mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 1.8-2.5m |
| Χρόνος Καθυστέρησης | Min:10Sec Max:15Min |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |










