ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ/ΧΩΝΕΥΤΟΣ 1000W LED 220-240V IP20

ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ/ΧΩΝΕΥΤΟΣ 1000W LED 220-240V IP20
- Διαθεσιμότητα: 174
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-02325
- Τιμή λιανικής: 33.10€
- Barcode: 5207227438615
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.07
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ/ΧΩΝΕΥΤΟΣ 1000W LED 220-240V IP20
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόσταση Ανίχνευσης | Max 1-6mtr |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Ανίχνευσης | 360° |
| Διάμετρος | 93mm |
| Διάσταση Εγκοπής | 73mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 10A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.118 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση II/Class II |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.150 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 1000W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 35.5mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Φωτεινότητα Πριβάλλοντος: 10Lux/30Lux/100Lux(adjustable) |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητα Ανίχνευσης | 0.6-1.5 m/sec |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό (UV Proof)/Plastic (UV Proof) |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2.2-4m |
| Χρόνος Καθυστέρησης | Min:10sec Max:15min |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |










