ΚΑΛΩΔΙΟ FTP CAT-6A 23AWG CU ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (305)

Μη Διαθέσιμο
ΚΑΛΩΔΙΟ FTP CAT-6A 23AWG CU ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (305)
- Διαθεσιμότητα: Μη Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 150-21022
- Τιμή λιανικής: €
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 305 τεμ.
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΚΑΛΩΔΙΟ FTP CAT-6A 23AWG CU ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (305)
| Χαρακτηριστικά | |
| Eύρος τάσης λειτουργιας | <36V |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διατομή Καλωδίου | 4x2x0.574mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.0450 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 305m/Box |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.0472 |
| Μήκος | 305m/roll |
| Μήκος Καλωδίου | 305m/Box |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | ISO/IEC 11801 2nd ed., IEC 61156-5 |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τύπος Καλωδίου | FTP CAT-6Ae |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-LSZH/ Copper-LSZH |
| Χαρακτηριστικό Καλωδίων Cat | CAT-6e |
| Χρώμα Προϊόντος | Πορτοκαλί/Orange |







