ΚΑΛΩΔΙΟ FTP CAT-7 23AWG CU ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (500)

ΚΑΛΩΔΙΟ FTP CAT-7 23AWG CU ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (500)
- Διαθεσιμότητα: 17396
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 150-21023
- Τιμή λιανικής: 1.61€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 100 τεμ.
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΚΑΛΩΔΙΟ FTP CAT-7 23AWG CU ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (500)
| Χαρακτηριστικά | |
| Eύρος τάσης λειτουργιας | <36V |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διατομή Καλωδίου | 4x2x0.574mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.0540 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 500m |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.0567 |
| Μήκος | 500m/Drum |
| Μήκος Καλωδίου | 500m/Drum |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | ISO/IEC 11801-1 ed.1.0(Class F), IEC 61156-5 |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τύπος Καλωδίου | FTP CAT-7e |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-PVC/Copper-PVC |
| Χαρακτηριστικό Καλωδίων Cat | CAT-7e |
| Χρώμα Προϊόντος | Πορτοκαλί/Orange |







