ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΚΥΛΙΝΔΡΙΚΕΣ DC 25A 1000V

ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΚΥΛΙΝΔΡΙΚΕΣ DC 25A 1000V
- Διαθεσιμότητα: 220
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-61222
- Τιμή λιανικής: 3.37€
- Barcode: 5207227260476
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΚΥΛΙΝΔΡΙΚΕΣ DC 25A 1000V
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ10,3mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 25Α |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,01 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10/200/1200 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,01 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1000V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πορσελάνη-Μεταλλικό/Porcelain-Metallic |
| Ύψος | 38mm |







