ΛΑΜΠΑ LED ST64 FILAMENT "DECOR" 5W 300lm E27 2000K 220-240V DIMMABLE GOLD

ΛΑΜΠΑ LED ST64 FILAMENT "DECOR" 5W 300lm E27 2000K 220-240V DIMMABLE GOLD
- Διαθεσιμότητα: 330
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-78701
- Βάρος: 0.07kg
- Τιμή λιανικής: 4.85€
- Barcode: 5207227114427
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.10
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 2 τεμ.
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΛΑΜΠΑ LED ST64 FILAMENT "DECOR" 5W 300lm E27 2000K 220-240V DIMMABLE GOLD
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 300lm |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 761983 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Διάμετρος | 64mm |
| Διάμετρος (mm) | 64mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ενεργειακή κλάση (από Σεπτ. 2021) | G |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 35mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 2000K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/50 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.069 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 5W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,50 |
| Συσκευασία | Paper Window B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | ST64 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Τύπος Led | Filament |
| Υδράργυρος (Hg) | 0,00% |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γυαλί/Glass |
| Υλικό Προϊόντος | Γυαλί/ Glass |
| Ύψος | 140mm |
| Ύψος (mm) | 140mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Καλύμματος | Χρυσό/ Gold |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |






