ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ LED KIT SPOT ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ RGB IP68 3 TEMAXΙΩΝ ΜΕ REMOTE CONTROL

ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ LED KIT SPOT ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ RGB IP68 3 TEMAXΙΩΝ ΜΕ REMOTE CONTROL
- Διαθεσιμότητα: 1396
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 145-55910
- Βάρος: 0.28kg
- Τιμή λιανικής: 5.75€
- Barcode: 5207227147180
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.30
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ LED KIT SPOT ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ RGB IP68 3 TEMAXΙΩΝ ΜΕ REMOTE CONTROL
| Χαρακτηριστικά | |
| Led Chip/ mtr | 10 chip/pcs |
| Watt/ Chip | 0,2W/Chip |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP67 |
| Γωνία Δέσμης | 60° |
| Διάμετρος | 264mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 10000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 450mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | RGB |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,23 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/40 |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μέγεθος Chip | 5050 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.280 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK05 |
| Συσκευασία | Blister |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 4.5V |
| Τύπος Led | SMD5050 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Ύψος | 35mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Διαφανο/Glear |










