ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΓΙΑ LED PANEL 20W 85-265V 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ

ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΓΙΑ LED PANEL 20W 85-265V 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
- Διαθεσιμότητα: 799
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 145-68096
- Βάρος: 0.07kg
- Τιμή λιανικής: 3.84€
- Barcode: 5207227035494
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΓΙΑ LED PANEL 20W 85-265V 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.070 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/200 |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Cupower |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 38-64V DC |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.080 |
| Μήκος | 52,5mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 20W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 32mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | All Panel Recessed or Surface 20W |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Συσκευασία | Brown Box with Nylon Bag with sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 27mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |










