ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 9,6W 24V 3000K CRI95 120L/M IP20 PRO

ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 9,6W 24V 3000K CRI95 120L/M IP20 PRO
- Διαθεσιμότητα: 520
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 145-73333
- Βάρος: 0.10kg
- Τιμή λιανικής: 14.02€
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.10
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 9,6W 24V 3000K CRI95 120L/M IP20 PRO
| Χαρακτηριστικά | |
| Led Chip/ mtr | 120Chip/mtr |
| Lumen/ Chip | 20-22lm/Chip |
| Oz | 2 Oz |
| Watt/ Chip | 0.20W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 672lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 70-75lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 400mA |
| Επεκτείνεται έως | 20mtr |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.088 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/25/100 |
| Κόβεται ανα | 50mm |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μέγεθος Chip | SMD915 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.098 |
| Μήκος | 5000mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 9.6W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 8mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Συσκευασία | Silver Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 24V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Ύψος | 2.00mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5sec |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >95 |







