ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΟΡΟΦΗΣ 1000W ΛΕΥΚΟΣ 220-240V IP20

ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΟΡΟΦΗΣ 1000W ΛΕΥΚΟΣ 220-240V IP20
- Διαθεσιμότητα: 623
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-02009
- Βάρος: 0.50kg
- Τιμή λιανικής: 7.79€
- Barcode: 5206139038395
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.06
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΟΡΟΦΗΣ 1000W ΛΕΥΚΟΣ 220-240V IP20
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόσταση Ανίχνευσης | Max 8mtr |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Ανίχνευσης | 360° |
| Διάμετρος | 115mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 9A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C -+40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.104 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5/50 |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση II/Class II |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.147 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 1000W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Υπέρυθρος Αισθητήρας Κίνησης/Infrared motion sensor |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητα Ανίχνευσης | 0.6-1.5 m/sec |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό (UV Proof)/Plastic (UV Proof) |
| Ύψος | 24.3mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2.2-4m |
| Χρόνος Καθυστέρησης | Min:10Sec Max:15Min |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |










