ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ SLIM 220-240V IP20

ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ SLIM 220-240V IP20
- Διαθεσιμότητα: 1138
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-02016
- Βάρος: 0.51kg
- Τιμή λιανικής: 13.45€
- Barcode: 5207227058899
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.07
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 3 τεμ.
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ SLIM 220-240V IP20
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόσταση Ανίχνευσης | Max 2-20mtr |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Ανίχνευσης | 360° |
| Διάμετρος | 120mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 10A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C -+40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.115 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση II/Class II |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.160 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 150W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 50mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Φωτεινότητα Περιβάλλοντος: 10Lux - 2000Lux (Ρυθμιζόμενο)/Ambient Light: 10Lux - 2000Lux (Adjustable) |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητα Ανίχνευσης | 0.6-1.5 m/sec |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό (UV Proof)/Plastic (UV Proof) |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2.2-6m |
| Χρόνος Καθυστέρησης | Min:10SecMax:10Min |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |










