ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΚΑΛΩΔΙΟΥ ΣΟΥΚΟ 5m 3X1.5mm IP20 ΛΕΥΚΗ

Hot
ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΚΑΛΩΔΙΟΥ ΣΟΥΚΟ 5m 3X1.5mm IP20 ΛΕΥΚΗ
- Διαθεσιμότητα: 5235
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-13017
- Βάρος: 0.63kg
- Τιμή λιανικής: 9.40€
- Barcode: 5206139201171
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 5 τεμ.
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΚΑΛΩΔΙΟΥ ΣΟΥΚΟ 5m 3X1.5mm IP20 ΛΕΥΚΗ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1.5mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5/30 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,63 |
| Μήκος Καλωδίου | 5mtr |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3680W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 111mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Color Paper Sleeve |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-PVC/Copper-PVC |
| Ύψος | 260mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |










