ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME ΑΑΑ (LR03) 4τμχ 1,5V

Hot
ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME ΑΑΑ (LR03) 4τμχ 1,5V
- Διαθεσιμότητα: 9565
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-24120
- Βάρος: 0.06kg
- Τιμή λιανικής: 1.26€
- Barcode: 5207227115349
- Εισφορά ανακύκλωσης: 0.08
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 12 τεμ.
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME ΑΑΑ (LR03) 4τμχ 1,5V
| Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση Eurolamp | 10 Χρόνια/10 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1400mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.048 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12/120 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.056 |
| Μήκος | 10.5mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 10.5mm |
| Σειρα Προϊόντος | Extreme Power Alkaline |
| Συσκευασία | Single B.Pack |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1.5V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 4 |
| Τύπος Μπαταρίας | LR03 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Διοξείδιο Ψευδαργύρου-Μαγγανίου, Περίβλημα: Αλουμίνιο/Zinc-Manganese Dioxide, Jacket: Aluminium |
| Ύψος | 44.5mm |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 1400mA |










