ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΟΥ ΚΟΥΜΠΩΤΟΣ

ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΟΥ ΚΟΥΜΠΩΤΟΣ
- Διαθεσιμότητα: 601
- Κατασκευαστής: Eurolamp
- Κωδικός: 147-44502
- Βάρος: 0.09kg
- Τιμή λιανικής: 9.15€
- Barcode: 5207227059940
Για λιανική αγορά πατήστε εδώ.
ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΟΥ ΚΟΥΜΠΩΤΟΣ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 50mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 1 Χρόνο/1 Year |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Επαφή Θερμοστάτη NO/NC | NO/NC |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Θερμοστάτης | 18°C - 70°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.094 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.094 |
| Μήκος | Κουδούνι/ Bell: 46mm, Πλήκτρο/ Button: 19mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο & Χαλκός/ PP & Copper |
| Ύψος | 28mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |










